20 kwietnia Marvel Comics: Wolverine, a także zespół Deadpool, a także Hulk!

Dzisiaj mamy nową fantastyczną rundę problemów z Marvel Comics. Tego 20 kwietnia Marvel Comics przynosi nam kilka naszych preferowanych postaci rozpoczynających nowe serie, a także kontynuowanie istniejących przygód. Zaczynamy od crossover między dwiema postaciami tak niezniszczalnymi, ponieważ są one niezgodne, Wolverine i Deadpool. Będziemy również mieli nowy problem lekarza Strange, który sprawdzał jego pochodzenie, a także wewnętrzne duchy. Oprócz wreszcie przeglądamy najnowszy problem Hulka, ze szczególnym wzmianką, ponieważ nastrojowy gigant kończy 60 lat.

Wolverine #20 Komiks Deadpool z Wolverine

(Zdjęcie: Marvel Comics)

Jeśli już trudno jest skłonić naszego Logana do współpracy z innymi superbohaterami, obraz łączył go z Deadpool… W tym szalonym numerze obie postacie będą musiały współpracować, aby zapobiec wyginięciu mutantów, a Deadpool odgrywał dominującą rolę. Pisarz Benjamin Percy złapał istotę Wolverine, jak zawsze, jednak należy tutaj odnotować pracę, którą wykonał z Deadpool. Okładka Adama Kuberta jest mistrzowska, a także ten problem obiecuje 28 stron czystej akcji, a także komedii.

x

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 sekund 12 minut, 40 sekund

Relacja na żywo
00:00
12:40
12:40

Brutalny powrót najlepszych jest… z mało prawdopodobnym partnerem! Deadpool był królem Staten Island-Now, którego chce być honorowym rezydentem Krakoa. Wolverine chce, żeby się zamknął. Jednak kiedy Deadpool odkryje niebezpieczną fabułę, która może oznaczać zagładę za raj mutantów, zajmie to zespołu Titanic z najlepszych, a także Merc z ustami, aby stłumić zagrożenie. Nie oznacza to jednak, że Logan musi to polubić. Posiada Wolverine, a także Deadpool w najbardziej dzikim, a także powrót fanów, który fanorski charakter X do ery Krakoan! (I nie, nie mamy na myśli Wade.)

Doktor Strange: Nexus of Nightmares #1 20 kwietnia Marvel Comics

(Zdjęcie: Marvel Comics)

Zaledwie kilka dni przed wydaniem drugiej części lekarza Strange: W Multiverse of Madness Marvel stanowi nowy problem postaci. Przy tej okazji Czarnoksiężnik będzie musiał poradzić sobie ze swoimi duchami. Będzie musiał poradzić sobie z Mordo, a także trudnościami w bólu głowy na największym poziomie. Ponadto ten 28-stronicowy tom powie o pochodzeniu lekarza Strange, coś, co fascynuje nas fanservice, a także pomoże nowym odwiedzającym zrozumieć dokładnie, jak Steven stał się Supreme Sorcerer.

Marzyć – perkans, aby umrzeć!
Nightmare zaatakował sny lekarza Strange, a także zamienił go w okropne koszmary! Te ciemne uczucia zamieszkują teraz każde błonnik budzącego życie lekarza Strange, a także sprawiły, że był słaby, a także nie był w stanie chronić królestwa. Teraz Baron Mordo i ból głowy są przygotowane do uderzenia. Czy Stephen Shake Nightmare może nad nim uścisnąć? A może świat zostanie zagubiony na zawsze koszmar marzeń!

Hulk #6 Nasz ekologiczny gigant kończy 60 lat!

(Zdjęcie: Marvel Comics)

Nasz ekologiczny gigant powrócił, ważniejszy niż kiedykolwiek, a także w tym roku to jego 60. urodziny, jego pierwszy występ w 1962 roku. 20 kwietnia Marvel Comics oferuje nam nowy 28-stronicowy problem jednego z najbardziej imponujących imponujących Postacie Marvel Universe, Hulk. Zobaczymy, jak gigant Jadeida przekształcił się w złoczyńcę Tytana, który zagrozi światu Marvela w tym nowym numerze. Titan to kosmiczna istota, która ma ciało Hulka. Jeśli chcesz zrozumieć więcej o tej postaci, zdobądź kopię tego fantastycznego dzieła napisanego przez Donny’ego Catesa, a także narysowaną przez Ryana Ottleya, wśród wielu innych artystów.

Smashtronaut! FINAŁ
Pierwszy łuk Donny’ego Catesa, a także zadziwiająca saga Hulk Ryana Ottleya osiągną legendarny punkt kulminacyjny, gdy Bruce Banner zarządza statkami Hulk… i coś znacznie gorszego zabiera koło. Nowe zagrożenie, które pojawia się, obiecuje rozbić mity Hulk na jego rdzeń, a także napędza wściekłość Bruce’a Bannera w dającej się przewidzieć przyszłości.

Full Marvel Comics 20 kwietnia

Doktor Strange: Nexus of Nightmares #1

Shang-chi #11

Captain America #0

Spider-Gwen: Gwenverse #2

Wolverine #20

Avengers #55

Hulk #6

A co z tobą, który z tych komiksów masz na celu najwięcej czytania?

Polecane zdjęcie za pośrednictwem Marvel Comics

Leave a Comment