Pierwsze zdjęcie Shazam 2 wydane, aby uniknąć wycieków

, że jest reżyserem filmu o superbohaterach o dużej budżecie, ale często trudniej jest powstrzymać ściśle tajne obrazy i informacje przed wyciekiem publiczności (tylko sprawdź, co na co Przydarzyło się biednym Taice Waititi, gdy wyciekło zdjęcia z zestawu Thora: Love and Thunder ujawniły dużą kameę). Reżyser David F. Sandberg (Shazam!) Dosłownie wziął sprawy w swoje ręce, tweetując zdjęcie pierwszego obsady Shazam 2, aby uniknąć wycieków. Zdjęcie przedstawia Shazam (Zachary Levi) wraz z innymi przybranymi braćmi i siostrami w ich formach superbohaterów (od lewej do prawej: Adam Brody jako Freddy Freeman, Meagan dobry jak Dara Dudley, Ross Butler jako Eugene Choi, Grace Fulton jako Mary Bromfield, i DJ Cotrona jako Pedro Peña).

Fani z orłem zauważą, że kostiumy mają ulepszenia. Zniknęły zbyt kreskówkowe stroje, które zostały zastąpione znacznie bardziej dopasowanymi strojami, które biegną po ciemniejszej stronie spektrum kolorów. Nawet konsystencja strojów wygląda o wiele bardziej na marce z resztą DCEU, przypominając mi o Superman Suit Henry’ego Cavilla lub kostium Sasha Calle w nadchodzącym filmie The Flash.

x

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 sekund 12 minut, 40 sekund

Relacja na żywo
00:00
12:40
12:40

Sandberg również niedawno napisał na Twitterze Shazam! Teaser Fury of the Gods, który możesz cieszyć się poniżej:

Biorąc pod uwagę zwiastun oraz fakt, że wiemy, że Lucy Liu i Helen Mirren dołączą do obsady, podekscytowanie Shazam! Furia bogów jest namacalna. Zarówno Liu, jak i Mirren będą grać w córki Atlasu (odpowiednio Kalypso i Hespera) i będą głównymi złoczyńcami w kontynuacji. Moce Shazama pochodzą od kilku bogów z mitologii greckiej, a mianowicie mądrości od Salomona, siła z Herkulesa, odwaga z Achillesa, moc Zeusa, wytrzymałość z Atlasu i prędkość z Merkury, więc wiedząc, że będzie musiał zmierzyć się z córkami Źródło jego wytrzymałości będzie interesujące.

Sandberg ponownie będzie reżyserem, a Henry Gayden napisał scenariusz. Peter Safran wyprodukuje za pośrednictwem firmy Safran.

Shazam! Fury of the Gods premiera 2 czerwca 2023 r.

Co sądzisz o pierwszym zdjęciu shazam 2? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Wyróżniony obraz za pośrednictwem Warner Bros.

Leave a Comment