W jaki sposób Liga Sprawiedliwości, a także zdobyła swoje moce?

Liga Sprawiedliwości jest od dawna niezbędnym dla komiksów DC. Jeśli chodzi o zespoły superbohaterów, są one jednym z najlepszych. Dzięki tak kultowym postaciom na czele swoich franczyz, partnerstwo jest kultowe w stosowaniu bohaterów, a także preferowanych złoczyńców. Zamierzamy rozbić każdego członka Ligi Sprawiedliwości, dokładnie sposób, w jaki uzyskali swoje moce, a także początki nazwy grupy. Na początek zaczynamy od potężnego lidera w grupie.

Jak Liga Sprawiedliwości zdobyła swoje moce?

Będziemy oprzeć naszą dyskusję na oryginalnym składzie. Po raz pierwszy Liga Sprawiedliwości pojawiła się w podejściu, a także Strong #28 (marzec 1960 r.) Jako Justice League of America. Od czego jeszcze zaczniemy inaczej niż z najczęstszym członkiem Ligi Sprawiedliwości?

Superman oraz Liga Sprawiedliwości

Superman urodził się w obcych świecie pełnym walk o władzę między potężnymi rodzinami. Jego rodzice, Jor-El, a także Lara, odsyłają go na Ziemię w statku kosmicznym jako niemowlę, gdy Krypton ma eksplodować. Wszyscy ludzie z jego świata umierają, a także on jest ocalałym. Jest objęty domem Kent na Ziemi, a także gdy dorasta, znajduje mnóstwo supermocarstw, które ma.

x

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 sekund 12 minut, 40 sekund

Relacja na żywo
00:00
12:40
12:40

Głównym supermocarstwem ma Superman, jest siła. Jest nadludzki pod względem siły, z łatwością podnosząc samochody i ciężarówki. Podobnie może szybko przełamać stal, a także przesuwać orbity planet. Podobnie miażdży węgla w rękach, aby robić diamenty. Jest trwały dla wszystkich rzeczy na ziemi, odkrywając tylko słabość do kryptonitu. Superman jest równie silny nawet w przypadku ubrań, dlatego jego kostium jest zbudowany z egzotycznych materiałów. Superman może również latać, przy prędkościach przekraczających barierę hałasu. Rozumie się, że lata, aby uratować ludzi w jednej chwili. Podobnie ma w oczach prześwietlenie. Umożliwia mu to wiązki pracy jako broni, oprócz stopienia rzeczy, które stoją na jego drodze. Jego moce przyszły do ​​niego po urodzeniu, jako proroctwo zapowiedziane na Krypton.

Ordynans

Batman jest przeciwieństwem Supermana pod względem mocy. Superman urodził się ze wszystkimi swoimi mocami od pierwszego dnia. Z drugiej strony Batman rodzi się, a także nie ma nieodłącznych mocy. Zamiast tego wszystkie jego moce pochodzą zarówno ze zrozumienia, jak i szkolenia. Kiedy jego rodzice zostaną zabici, zaczyna chcieć rozwiązać, a także walczyć z przestępstwami wokół Gotham. Jest niesamowicie bogaty, co oznacza, że ​​ma dostęp do technologii, o których mogą marzyć tylko siły zbrojne. Jego umiejętności detektywistyczne są również niezrównane, ponieważ dokładnie rozumie, jak odkryć winne obchody. Jest nazywany geniuszem, a także jego trening czyni go wykwalifikowanym wojownikiem. W rzeczywistości jest jednym z największych artystów walki we wszystkich wszechświecie DC.

Batman jest również dobrze kondycjonowany, co pozwala mu obsługiwać wiele wrogów jednocześnie. Oprócz najmądrzejszych, Superman nazwał go zarówno najbardziej niebezpiecznym facetem na Ziemi. Jego samokontrola umożliwia mu funkcjonowanie pod bólem, a także oporem. Jest wielojęzyczny, a także doskonały w pracy jako szpieg. Jego wyczyny sprawiają, że jest nadludzki, jednak żaden z nieodłącznych supermocarstw. Nasz następny członek Ligi Sprawiedliwości jest jednak nadludzki od urodzenia, podobnie jak Superman.

Cudowna kobieta

Zdjęcie: Hollywood Reporter

Po raz pierwszy widzimy Diana Prince w All Star Comics #8. Diana jest członkiem plemienia Amazon. Amazonki online na Paradise Island, zabezpieczona wyspa na środku oceanu. Nikt nie ma odkryć wyspy, aż do Steve’a Trevora, pilota II wojny światowej, wypadków w wodach. Ponieważ chce pomóc, rywalizuje, aby zobaczyć, kto na wyspie powróci Steve’a do świata mężczyzny. Wygrywa, a także zabiera go z powrotem do jego domu. Jej możliwości dają jej ten zaszczyt, ponieważ jest niesamowicie wykwalifikowana z prawie wszystkiego. Pomiędzy byciem wojownikiem, sportowcem, strategiem, a także mądrym bohaterem jest ogólnym zagrożeniem dla wszystkich złoczyńców.

Jest półmortalna, a także niemal niewystarczająca dla wszystkich szkód. Ma nadludzką siłę, szybkość, a także gojenie. Umożliwia to jej ponowne obrażenia, a także odbicie od jakiegokolwiek rodzaju ataku. Ma również bransoletki, które wykorzystuje do zatrzymywania pocisków. Ma również złotą lasso, z którym może uderzyć wrogów. Batman idzie tak daleko, aby zadzwonić do niej najlepszym konkurentem w zwarciu na świecie. Trenuje tak bardzo, jak młoda kobieta, że ​​od dzieciństwa jest wojownikiem. Dzięki treningowi Aresa, Boga Wojny, jest gotowa na wszelkiego rodzaju walkę.

Błysk

Barry Allen jest chemikiem, który pracuje dla policji. Pracuje jako chemik kryminalistyczny, jednak zawsze wybiera swoje zadanie nad życiem osobistym. Spóźnia się, pracuje powoli, a także pozostaje w tyle za pracą. Jego narzeczona cieszy się niesamowicie zmęczonym jego nieobecną umysłem, a także prosi go, aby przestał pracować. Pewnej nocy, podczas gdyPracując późno, błyskawica uderza w sytuację chemikaliów, które rozlewają się wokół Barry’ego. Teraz może nagle działać wyjątkowo szybko, a także ma szybkie odruch. Ponieważ jego jak walka z przestępczością, robi to w pełnym wymiarze godzin. Jest teraz przestępcą Central City, a także przyjmuje całą odpowiedzialność.

Kilka jego mocy pochodzi z technologii opracowanej przez IRA West. Jednym z nich jest dźwięk, który pomaga mu w jiffy. Jeśli jest w prywatnych ubraniach, może użyć dźwięku, aby oprzeć swój kostium. Jeśli musi wrócić do prywatnej odzieży, może również wykorzystać dźwięk, aby go odebrać. Barry Allen również wymyśla kosmiczną bieżnię. To pozwala mu podróżować z czasem, a także jest wykorzystywane w wielu opowieściach. Naprawdę chce po prostu zrobić to, co słuszne, a także walczyć z biednymi facetami. Batman idzie nawet tak daleko, aby stwierdzić, że pragnie, był jak Barry. Niestety Barry jest bardzo optymistyczny, a także często odkrywa się w tym trudności.

Jego kultowe czerwone dopasowanie do błyskawicy jest preferowane wśród bohaterów DC.

Zielona Latarnia

Hal Jordan jest pilotem konkurentów, który pracuje dla władz międzygalaktycznych. Rozumie się jako ekologiczny Korpus Lantern, walczy z złem, wykorzystując potężny pierścień. Jego dźwięk pozwala mu, aby był nieco niewrażliwy, trudne konstrukcje światła, a także latanie. Może w zasadzie wytwarzać dowolną moc dzięki dźwiękowi, w który może uwierzyć. Jego siła woli jest również szczególnie silna. Niestety ta moc może również stać się ciemna. Hal spędza dużo czasu jako złoczyńca rozumiany jako paralaksa, jednak w większości historii jest świetna, a także pracuje jako ekologiczna latarnia. Jego moce oraz zrozumienie obszaru pozwalają mu walczyć z przestępstwem wokół wszechświata.

Jest obrońcą sektora 2814, który jest obszarem obszaru, w którym istnieje Ziemia. Pomimo zagrożeń obszarowych, takich jak próżni, a także czarne dziury, ekologiczna latarnia nadal może z nimi podróżować. Zakłada na Ziemi tożsamość, aby pozostać blisko, aby mógł walczyć z przestępczością. Na Ziemi zagłębia się w pewne walki o przestępstwo, jednak galaktyczne zagrożenia są jego specjalnością. Jego nieodłączna umiejętność obsługi wszystkiego, co przychodzi jego metoda, czyni go doskonałą asystą w Lidze Sprawiedliwości.

Aquaman

Ojciec Aquamana był podwodnym odkrywcą. Kiedy jego mama zmarła, jego ojciec liczył na sprawdzenie oceanu. Obejmowało to spojrzenie na sztuczki, które były postrzegane jako nietykalne. Pod morzem odkrywa starożytne miasto podobnie jak Atlantyd. Zszedł z domu, a potem podniósł tam swojego syna. Aquaman rozwija się pod wodą. Może oddychać pod wodą, zarządzać rybami, a także innymi stworzeniami przez 60 sekund, a także prowadzić ocean. Aquaman może rozmawiać z rybami telepatycznie, w tym, co telefon nazywa ich własnym językiem. Poszedł na całym świecie, wykorzystując wodę, aby pomóc jego wysiłkom.

Podczas II wojny światowej pomagał aliantom walczyć z złoczyńcami Axis. Ma również oferować przestępcom z morza, w tym piraci, a także mnóstwo życia wodnego, które mają złe pragnienia. Powszechnie kłóca się również z żeglarzami, którzy niewłaściwie wykorzystują ocean. Nie stał jako ścisłe przypomnienie środowiskowe, ucieleśnia się zarówno o ocean, jak i morze.

Cyborg

Victor Stone jest testem podlegającym mnóstwu eksperymentów przeprowadzonych przez jego rodziców. Zabiegi czynią go geniuszem, jednak staje się on trochę technologicznym potworem. Zarządzają nim jego rodzice, z którymi później odwraca się. Nie chce być przedmiotem testu, a także chce wolnej woli. Kiedy zaczyna swoje życie, zanurza się w przestępstwie, a także trudności z prawem. Widzi, że zło jest dookoła, a także ostatecznie, międzywymiarowe nieszczęście zabija jego matkę. To prowadzi jego ojca do zwyciężyca, gdy jest więcej, a także zapewnia mu sztuczne kończyny, a także implanty, aby walczyć z potworami, które zabiły jego mamę.

Jego kończyny są bronią, wykorzystywane do napadu na każdy rodzaj, jak i wszelkie zagrożenie dla niego. Jego kończyny zapewniają mu nadludzką siłę, szybkość, a także inne umiejętności. Ciało Cyborga jest wykonane z metalicznego związku, który jest niezwykle trwały. Ma również elektroniczne oko, które korzysta z systemu komputerowego. To zapewnia mu świetne umiejętności Intela. Może również wykorzystać mnóstwo narzędzi ze swoimi kończynami, takimi jak haczyki chwytania, a także lasery. Wreszcie, jego najbardziej widoczną bronią jest armaty dźwiękowe, które ogłusza wrogów z wybuchami hałasu, które mogą wstrząsnąć samą ziemią.

Jak formularz Liga Sprawiedliwości?

Liga Sprawiedliwości ma zaprezentować najlepszych bohaterów DC. Od czasu ich wpływu Marvel zaczął korzystać z koncepcji zespołów w komiksach. Podejmując, a także Strong #28 (1960), oryginalna Liga Sprawiedliwości jest postrzegana jako już działająca, jakby była na zawsze. Później widzimy w ich pochodzeniu dokładnie tak, jak się pojawili.

Kiedy Appellaxianie przybyli na ziemię, aby zrujnować ludzkość, wszyscy solo bohaterowie zaczęli walczyć osobno. Podczas walkiPoza zagrożeniem dla Ziemi widzą, że wszyscy dobrze współpracowali, zajmując się dużym zagrożeniem. Wybierają razem grupę. W tym czasie telefon nazywają siebie Justice League of America. Jest to później zmieniane, jednak w tym czasie było niezwykle popularne. Miało to odzwierciedlać baseball Major League, a także ciągłe nazywanie rzeczy jako Amerykanin.

Kto prowadzi Ligę Sprawiedliwości?

Jest wiele osób, które postrzegają Supermana lub Batmana jako lidera Ligi Sprawiedliwości. W wielu opowieściach to oni biorą ster. Na początku jednak zostali wysłani na tło, aby inni bohaterowie mogli zabłysnąć. W pierwszym okresie Ligi Sprawiedliwości Batman i Superman są postrzegane jako postacie wtórne. Później odegrałyby więcej ról opartych na przywództwie.

Wniosek

Istnieje niewiele kolektywów superbohaterów, które rywalizują z Liga Sprawiedliwości. W rzeczywistości niezapomniane grupy, takie jak The Amazing Four, a także Avengers, pochodziły tylko z modelu Ligi Sprawiedliwości. Podczas gdy film Ligi Sprawiedliwości mógł się nie udać, komiksy online jako niesamowite historie. Nie pozwól, aby technika filmów Marvela, którą wierzył, że DC nie wywarł wpływu, nawet dzisiaj. Liga Sprawiedliwości, a także jej młodsza kolektyw, nastoletni Tytani, są nadal tak widoczne jak zawsze. Dzięki hitowi, a także filmowi, który został wydany w zeszłym roku, Teen Titans to najnowsza metoda, w której wykorzystywana jest Liga Sprawiedliwości.

Jeśli chodzi o używanie filmu, członkowie Ligi Sprawiedliwości wciąż są silni. Pytanie Lady 1984 pojawi się w przyszłym roku. Również pojawia się nowa trylogia Batmana z Robertem Pattinsonem. Czy w przyszłości możemy zobaczyć nowy film Ligi Sprawiedliwości? Być może tak. Na razie komiczne iteracje Ligi Sprawiedliwości online. Teraz, gdy rozumiesz ich pochodzenie, wyjdź i sprawdziłeś kilka doskonałych biegów, które mają te niezapomniane postacie, lub po prostu obejrzeć Batmana Tima Burtona.

Leave a Comment