Duchy: Niezbyt przemiany podsumowania

, że ta pora roku, kiedy zaczynamy wierzyć o duchy, a także gobliny, a także z latarni Jack-O, a także rzeczy, które uderzają w noc. Istnieje wiele komiksów, a także powieści graficznych z duchami, jednak nie wszystkie są przerażające. Oto kilka fantastycznych odczytów, które mają w nich duchy.

Jakość archiwalna
autor: Ivy Noelle Weir i Steenz, Oni Press

Po trudnej sytuacji w kwestiach zdrowia psychicznego i odnowy biologicznej Celeste podejmuje zadanie archiwum w dziwnym regionalnym muzeum. Duch stanowi swój cel, aby odkryć, co wydarzyło się z poprzednim pacjentem, od momentu, gdy budynek był sanatorium. Tę opowieści konwencjonalne pod względem wpływu, z tajemniczymi dźwiękami, a także powolną nastrojową atmosferą, jednak ogólna funkcja jest pozytywna i zachęcająca.

Przyjaciele z chłopcami
Przez przekonanie Erin Hicks, pierwsza sekunda

Maggie, wcześniej ucząc się w domu, wchodzi do publicznej instytucji, a także ma trudności z radzeniem sobie. Zaczyna tworzyć nowych kumpli, a także uczy się wierzyć we własne opinie, różniące się od jej bliskich starszych braci. a także widzi ducha. Jest to znacznie bardziej historia o dojrzewaniu, z niesamowitą, emocjonalną sztuką, niż jakikolwiek rodzaj opowieści na spook, jednak warto przeczytać bez względu na powód.

GFFS: Ghost Buddies na zawsze
autor: Monica Gallagher i Kata Kane, Papercutz

W przeciwieństwie do tego, tutaj duch ma kluczowe znaczenie dla fabuły, która zawiera romans dla nastolatków, a także rozwiązywanie tajemnic! Podczas rozwodu rodziców Sophia widzi ducha w jej wieku. Ponieważ jej firma gospodarstwa domowego łamie duchy, zamiast być zaskoczona lub przestraszona, Sophia postanawia pomóc duchowi, aby pamiętać o tym, co się wydarzyło, a także przynieść jej sprawiedliwość. Poza tym miażdżą się nawzajem, co jest urocze.

Duchy
Autor: Raina Telgemeier, Graphix / Scholastic

Cóż, z pewnością musiałem to uwzględnić. Dzień umarłych umożliwia uroczystym duchom zadowolenie chorych młodych kobiet, a także pomaganie jej starszym rodzeństwu pouczając dokładnie, w jaki sposób możliwość śmierci jest częścią życia. Ważne jest szereg lekcji – gospodarstwo domowe, podobnie jak tworzenie nowych kumpli, a także sprawdzanie innych kultur – opowiadanych gościnnymi sztuką, a także silnym poczuciem miejsca. Szczęśliwsza historia duchów niż zwykle.

Spektakl
autor: Megan zwiększyła Gedris, Oni Press

Jeśli uważasz, że klauni są przerażające, ten jest dla ciebie. Kochający karnawał, który jest prześladowany przez zmarłego bliźniaka, próbując rozwiązać tajemnicę tego, kto ją zabił. Unikalne postacie – Ringmaster, RoustaBouts, dziwaków, a także innych cyrków – tworzą nowe rewelacje, a także dziwne wydarzenia; Książka jest walentynką dla dziwnych ludzi, a także ich prowizorycznej społeczności.

Surfside Girls
autor: Kim DWINELL, TOP PRODUCTIONS

Kto by uwierzył, że możesz zrobić skuteczną historię duchów w tak rozłożonym słońcu środowisku plażowym? Sam, a także jej nowo zainteresowany, najlepszy kumpel, rozwiązują sekret miasta z pomocą pirackiego ducha. W tej pięknej lekturze na bazie plaży jest wiele doświadczeń, a także dziwne wydarzenia z nietypowym bohaterem kobiety.

Pościel
Brenna Thummler, Lion Forge

Pralnia jest idealnym otoczeniem dla konwencjonalnego ducha „arkusza z otworami oka”, jak Marjorie, starając się utrzymać firmę gospodarstwa domowego, wreszcie doceniane obawy. Złoczyńcą tutaj jest niezwykle ludzka, smarska właścicielka firmy, podczas gdy duchy są sympatyczne, a także nieco melancholijne. Rozwiązywanie problemów postaci w różnych fazach życia, a także śmierć, pomagając sobie nawzajem, jest sprytne.

(Roundup pierwotnie opublikowany w Great Comics for Kids.)

Udostępnij to:
Świergot
Facebook
Tumblr

Powiązane posty:

DOBIES Tom 4: Ostateczny tantrumit trwał trzy lata, ponieważ poprzednia książka (autor Ray Fawkes wydawał dwie powieści graficzne dla dorosłych, oprócz pracy nad wieloma tytułami DC w międzyczasie), jednak wreszcie możemy odkryć, co odkryć, co odkryliśmy, co odkryliśmy, co odkryć, co odkryć, co odkryć, co Pit Demon Gurgazon zrobi teraz, gdy jest uszkodzona wolna…

Posiadacze Tom 2: Książka Ghost Tablethe Pierwsze rzeczy, Unclean Getaway, była dla mnie przyjemną niespodzianką w zeszłym roku. Nie spodziewałem się książki dla dzieci o demonie posiadającym nieco kobietę, a także jej upiornych przyjaciół, jednak historię opowiedziano taką energią, jak i humorem przez Raya Fawkesa, że ​​byłem oczarowany.

Sheetin Sheets, Marjorie próbuje razem utrzymać firmę gospodarstwa domowego. Jej mama zmarła, a także ojciec, głównie sprawdził. Musi poradzić sobie z egocentrycznymi klientami, a także nachałym, smarnym biznesmenem. Potem pojawiają się duchy. Wszystkie duchy wyglądają jak tradycyjny wizerunek dzieci, biały…

Leave a Comment