GoFundMe Dexter Vine udowadnia, że ​​fani komiksu są największymi fanami

Dexter Vines to jeden z najlepszych atramentów w branży. Zajmował się artystami takimi jak Steve McNiven, Leinil Yu, a także Ed McGuinness. W rzeczywistości pracuje z Edem, że są rozumiani jako zespół EDEX. Jednak zaledwie tydzień temu poszedł do lekarza, aby odkryć, że nie tylko miał dwa złamane kręgi, ale były one „wynikiem szpiczaka mnogiego, raka, który atakuje osocze krwi”. Niestety wskazuje to zarówno długi, jak i kosztowny proces leczenia chemioterapii. Jednak dobrzy przyjaciele Dextera utworzyli GoFundme Dexter Vines z wysokim celem: 25 000 USD na pokrycie kosztów medycznych i utrzymania na następny rok. Wydaje się nie do pokonania.

Przekroczyli to za dwa dni. Od poniedziałkowej nocy obchodzą się blisko 30 000 $.

Dobrzy przyjaciele Dexter Vines to doskonali ludzie

Wewnętrzna strona Mighty Thor #15, ołówki Olivier Coipel, Marvel Comics)

x

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 sekund 12 minut, 40 sekund

Relacja na żywo
00:00
12:40
12:40

Nie tylko niektórzy z jego dobrych przyjaciół pomogło założyło GoFundme Dexter Vines, ale jego koledzy z komiksu wyszli dla niego silne. Art Adams oraz Leinil Yu wniósł 1000 USD. Potem jest kto ma najwyższego talentu. Mark Bagley, Ed McGuinnes, Olivier Coipel, Sottie Young, Ryan Ottley, a także Dave Johnson. To nie jest tylko świadectwo tego, jak bardzo wspierają się wzajemne sąsiedztwo komiksów, jednak podobnie jak wszyscy w usłudze lubią Dexter Vines.

Fani komiksów są dzielący – ale lubią własne

Niezwykłe X-Men #3 z Team Edex, Marvel Comics

Jak dotąd prawie 400 osób przyczyniło się do GoFundme Dexter Vines. Wiele darowizn jest niewielkich, zarówno od 5 USD, jak i 50 USD. Te darowizny pochodzą głównie od ludzi takich jak ty, a także ja, fani, którzy chcą wesprzeć artystę, którego kochają. W rzeczywistości, w oprocentowaniu pełnego ujawnienia, przyczyniłem się do tego, co mogłem. Inni fani, tacy jak „Robert K”, a także „Cyd the Magi”, a także „Anonimowy”, mogli wnieść tylko 5 lub 10 USD za sztukę, jednak mamy liczby. Jak dobrze, mamy miłość.

I, oczywiście, nadal możesz przyczynić się do pomocy doskonałej artysty i niezwykłej osoby. Jest to znacznie lepsza przyczyna niż inni, do czego inni wykorzystali platforma.

Leave a Comment