Alan Robert powraca z Nową Nową Serię Killogy

Media wydanie – ujawniona na początku tego roku, zauważył twórca komiksów, a także muzyk Alan Robert (Crawl To Me, zespół Life of Agony) powraca z Killogy, szaloną nową serią Od Publishing IDW, który zawiera kilka znanych twarzy!
Frank Vincent (Goodfellas, Raging Bull, The Sopranos), Marky Ramone (wcześniej Ramones), a także Brea Grant (Heroes, Dexter, Będziemy cię pochować) prowadzą obsadę Killogy, gdy trzech wprowadzających morderców wyrzuconych dokładnie w tym samym komórka! Stwierdzenie, że dostępny jest strażnik, który będzie poza pracą. Komiks, który maszeruje do innego rytmu, Killogy jest obciążoną chaosą mieszanką szorstkiej zbrodni, przerażającą horror, a także mroczną komedią. Wystarczy powiedzieć, że z taką kombinacją żadne więzienie nie może go zatrzymać!

„Opieranie moich oryginalnych postaci na podobieństwie Franka, Marky’ego, a także Brea było niezwykłym doświadczeniem, ponieważ naprawdę słyszę ich głosy w mojej głowie podczas komponowania ich dialogu” – stwierdził Robert. „Tak naprawdę nie widziałem tego wcześniej w komiksach, a także wierzyłem, że może to być fascynujący i trudny pomysł. W metodzie, że Strefa Zmierzchu miała gwiazdy gościnne w centrum swoich opowieści, Killogy rzuca trzy wybitne postacie w środku niezwykle dziwacznych, a także przerażających sytuacji ”.

Jeden z wcześniejszych wysiłków Roberta z IDW, Dark Thriller Crawl to Me, był hitem, a także teraz w ramach filmu funkcyjnego. Jego kariera artysty zabrała go do wielu różnych zakątków innowacyjnego świata, jednak IDW jest dumny z bycia częścią jego komiksów. Killogy to rzadka wyjątkowa praca, która z pewnością przyjemna jest fanom odcinania wielu różnych materiałów!

Aby uzyskać więcej informacji na temat serii, skieruj swoją sieć do KillogyComic.com.

Odwiedź IdwPublishing.com, aby dowiedzieć się więcej o biznesie, a także o jej najlepiej sprzedających się książkach. IDW można również odkryć w!/IdwPublishing, a także na Twitterze na @idwpublishing.

Udostępnij to:
Dzielić

Reddit
Świergot

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest

Facebook
Kieszeń

WhatsApp

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Piękno horroru 6 składa hołd słynnym dziełom sztuki nadchodzący szósty tom bestsellerowej serii książek The Beauty of Horror to hołd dla światowej sławy arcydzieł sztuki. Komunikat prasowy następuje: Wydanie medialne – doskonałe dzieła sztuki przetrwały próbę czasu, jednak czy przejdą przez gniew Ghouliany? Najnowsze wydanie IDW…
5 grudnia 2021 w „Comiclist”

Seria książek o Beauty of Horror Kolorowanki trwa w bardzo popularnej marce Haunt of Famealan Robert The Beauty of Horror Pays Twinted Tribute dla Tytanów popkultury w nadchodzącym piątym tomie Haunt of Fame. Komunikat prasowy następuje: wydanie medialne – z czterema przerażającymi kolorowankami, dwoma sezonowymi specjalistami, a także nawiedzonym dziennikiem pod jego pasem, Alan Robert – twórca…
12 lutego 2021 w „Comiclist”

IDW wydanie mrocznej opowieści Alana Roberta The Shunned Oneemedia wydanie-Life of Agony Basists/Songwriter Alan Robert łączy się z nagradzanym wydawcą IDW Publishing, kiedy po raz kolejny wydał jeszcze jeden komiks horrorów, The Shunned. Jeden w 2014 roku. Nadchodząca opowieść Roberta o skrzydlatym nieszczęściu…
15 lipca 2013 r. „Komiksy”

Leave a Comment