Niebieski poniedziałek: Interbetween Days

Interbetween między dniami Przedruk różne historie o tematyce świątecznej z postaciami Blue Monday autorstwa Chynny Clugston. „Partia Dead Man’s” rozgrywa się w Halloween. Kiedy światła pojawiają się na przyjęciu świątecznym, gang bawi się, opowiadając horrory. Ponieważ są realistycznymi nastolatkami, wymyślają koncepcje, wkładając się w swoje preferowane filmy, a także książki.

Jednak szeroka gama zastosowanych wpływów zwiększa rozrywkę. Nie ma wielu komiksów, od filmów zombie, po gotyckie romanse wampirów, po Rocky Horror Photo Show po gigantyczne gigantyczne Pookas Harveya. Wszystko to jest trudne, ponieważ Bleu nawiedza się pływającym głowami Jezusa, ponownie pojawiając się z cmentarza w pierwszej książce.

„Lovecats” to podobna historia, w której młodzież martwi się pójściem na taniec walentynkowy. Retrospekcje ujawniają dokładnie, w jaki sposób koniczyna, a także Bleu pierwotnie zadowolone, a także dokładnie to, jak bardzo się zmieniły. To mój preferowany w książce, ponieważ najwięcej pokazuje najwięcej na temat oryginalnych uczuć bohaterów, jednak tak wiele zabawy jest zawartych w zwrotach akcji, a także zwrotów, których nie chcę, tak dobrze, a także zepsuć coś .

W „Nikt’s Fool” oferuje zirytowana Clover z Dniem Świętego Patryka, chłopców, którzy nie przestaną śpiewać, a także konwencję małych ekologicznych mężczyzn. W drugiej opowieści Victor przeciąga swoją starą goth drag na prima aprilis. Chociaż stara się zakryć zawstydzającą wycieczkę nostalgia, kończy się hipnotyzującą większość kobiet w szkole. Humor jest na najwyższym poziomie, wraz z Pet Shamrock, pomieszczeniem krasnoludnym, a także śmiesznym widokiem nastolatka lamentującego dokładnie, jak szybko przechodzi jego młodość.

Uwzględniono także krótką niebieską historię Crossover w poniedziałek/Jingle Belle, „Blue Belles”. Im więcej rozumiesz o gangu, tym bardziej zabawne jest to wszystko. Dzieje się wiele, a także wiele odniesień do fragmentów poprzednich problemów, szczególnie w tym związków między postaciami. Mimo to, jeśli jesteś nowym czytelnikiem, jest dużo głupią zabawę, dokuczanie nastolatkom, a także slapstick. Dzięki krótszym historiom jest to również świetny sampler dla serii.

Absolute Novices to poprzednia książka z serii.

Udostępnij to:
Świergot
Facebook
Tumblr

Powiązane posty:

Niebieski poniedziałek, aby powrócić z obrazu! Jak ujawniono jako część Expo Picture, powraca Blue Monday Chynna Clugston Flores! Wszystkie poprzednie materiały zostaną przedrukowane jako niebieski poniedziałek: nastolatki bez zarodków. Powinno to obejmować cztery książki, w których młodzież są w porządku, absolutni początkujący, między dniami, a także malowany księżyc, jednak również są atrakcyjne „Wszystkie…

Niebieski poniedziałek: Painted Moonblue Monday: Painted Moon odbiera się po absolutnych początkujących, a Bleu złapał się w skutkach plotek na temat taśmy wideo jej nago. (Krótki komiks wprowadzający wyśmiewa z tego zamówienia, a także rzeczywiste punkty fabularne są wyjaśnione w historii w sytuacji, w której odwiedzający potrzebuje szturchania pamięci.)…

Niebieski poniedziałek: Młodzież to Blue Monday w porządku Clugston opowiadają opowieści o post-punku, hormonalnie napędzanych nastolatkach. Bleu Finnegan lubi muzykę, zwłaszcza Britpop, a także filmy, zwłaszcza filmy nieme. Jest szalona wobec gwiazd popu, jednak nie może znieść regionalnych Dorków. Nie ma formy z wybitnym tłumem, więc stworzyła własną, z dobrymi przyjaciółmi koniczyną i…

Leave a Comment