Komiksy z trendami: Wolverine Casting News

Wygląda na to, że Marvel Studios znajduje się na granicy poważnego ogłoszenia, a to powoduje, że te klucze Wolverine są trendowe w najgorętszych komiksach.

Witamy w popularnych komiksach i nie jest zaskoczeniem, że wiadomości i spekulacje MCU powodują fale na najgorętszych listach komiksów. Należy pamiętać, że rankingi nie są oparte na cenach sprzedaży. Zamiast tego pochodzą one z wielkości sprzedaży w serwisie eBay. Wchodząc głębiej w te rankingi, widzimy kolejne kluczowe kwestie, które wydają się być przeznaczone do dotarcia na szczyt drabiny. Spójrz.

5. Wolverine Limited Series #1 (+20)

Do dziś przedstawienie Wolverine’a przez Franka Millera na okładkę pierwszego wydania z Serii Limited z 1982 roku jest jednym z wielu sławnych postaci. Biorąc pod uwagę, że spekulacje rozpoczęły się na temat Wolverine i X-Men wchodzących do MCU, ten problem uzyskał rekordowe ceny.

W najnowszej wiadomości, że aktor Taron Egerton spotkał się z Marvel Studios na temat grania nowej wersji ulubionego superbohatera kanadyjskiego, Wolverine #1 podniósł się do pięciu najgorętszych komiksów. Ta potencjalna casting jest pogłoski od lat, więc nie powinno być poważną niespodzianką, podobnie jak rozkwit tych kluczy Wolverine.

32. Niezwykłe Hulk #181 (+52)

Mówiąc o możliwych wiadomościach castingowych, nie musi być zaskoczeniem, że Hulk #181 poczuł ciepło z spekulacji. Chociaż Hulk #180 może być pierwszym pojawieniem się Wolverine, posiadanie go na okładce Hulka #181 utrzymuje ten problem świętego Graala X-Men.

Pomimo wzniosłych cen kupujący przeszukuje eBay w poszukiwaniu kopii. Interesujące będzie zobaczenie, gdzie wartości osiągają, gdy/jeśli Egerton zostanie potwierdzony, a to idzie o wysokie oceny do najniższego poziomu niskiego. Nie byłoby szoku, gdyby zapisy wkrótce zaczęły spadać.

58. Czarna Pantera #3 (nowy w liście)

Na początku tego roku Marvel wprowadził to, co może stać się następnym bohaterem Wakandan, Tosin Oduye. Pochodzi z plemienia, które uniknęło technologii Vibranium Wakandy, i zastanawia się, jak T’Challa chroni swój lud. Jakie wyżyny osiągną Tosin? Zależy to od kierunku redakcyjnego, na co zależy od wszystkich nowych wyglądów.

W międzyczasie kolekcjonerzy zajmują się swoim pierwszym pojawieniem się. Oczywiście zawsze istnieje szansa, że ​​Tosin będzie uwielbioną postacią w tle, ale może być także przyszłej gwiazdy MCU. W obu przypadkach zabawa widzi, dokąd to wszystko prowadzi.

64. Kapitan Marvel #14 (nowy w liście)

Ponieważ pani Marvel nadal zajmuje się Disneyem+, te kluczowe kwestie Kamala Khan nadal wspinają się na wykresy sprzedaży. Chociaż teraz Marvel! Punkt pierwszy jest głównym celem, w tym tygodniu kupujący zmierzają do kapitana Marvela #14. Ta kwestia ujawniła Kamalę w kamei, ciesząc się jej bohaterem, kapitanem Marvelem, który zainspirowałby Kamalę do samej superbohatera.

Uważaj, aby nie przekroczyć tych wczesnych występów, ponieważ wiemy, jak ten cykl rozgrywa się. Gdy show zakończy swój pierwszy sezon, ceny te spadną w odpowiednim czasie.

81. Spektakularny Spider-Man #98 (nowy w liście)

Miejsce dotyczy teatru w pobliżu. Biorąc pod uwagę, że został ogłoszony głównym antagonistą nadchodzącego w The Spider-Verse: Część 1, kupujący nieoczekiwanie zafascynowali spektakularne Spider-Man #98. Tak się składa, że ​​jest to pierwszy wygląd Spot i w mgnieniu oka przeniosło się z zera do bohatera. Taki jest świat spekulacji kinowych superbohaterów.

Szukasz bardziej szczegółowego spojrzenia na klucze Spot? Sprawdź obecną dziwak tygodnia.

Bądź na bieżąco z trendami z poprzednich tygodni!

Trening Comics: Moon Knight #1 Falls, Harley Quinn świeci

Komiksy z trendami: wykrywanie kluczy

She-hulk rządzi, dzieci wykonują ruchy

*Wszelkie postrzegane zalecenia inwestycyjne są niezależnym blogerem i nie reprezentują zaleceń w imieniu GoCollect.

Udostępnij to:
Dzielić

Reddit
Świergot

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest1

Facebook
Kieszeń

WhatsApp

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Komiksy z trendami: Impact X-Men i odrobina serii Venomthe X-Men 1991 osiągnęły szczyt najgorętszych komiksów, ale nie był to jedyny problem odczuwania upału z MCU. Rzućmy okiem na popularne komiksy z ostatniego miesiąca. Wstrząs wtórny z obecnej przyczepy Doktora dziwnego nadal powoduje pogłos w…
26 lutego 2022in „Komiksy”

Komiksy z trendami: Dużo więcej Knight Moon i Morbiusmoon Knight #1 odzyskało swoje miejsce na szczycie najgorętszych komiksów, ale te Keys Morbius przewyższały się po wydaniu filmu. Nie ma to jak MCU, aby uzyskać popularność komiczną. Z zarówno Moon Knight, jak i Morbius docierają do mas w ubiegłym tygodniu, sprawia, że…
9 kwietnia 2022in „Komiksy”

Komiksy z trendami: Stock WomeWolverine Spider-Woman & Wolverine mógł uzyskać najwyższe faktury, ale Spider-Woman był w dużym stopniu w najgorętszym indeksie komiksów w tym tygodniu. Przyglądamy się popularnym wyborom komiksów w tym tygodniu! Kiedy X-Men wreszcie wylądują w MCU, to rozwiedzi Seconnull

Leave a Comment