Marley’s Fevered Brain: Life is a Fantasy

Ta publikacja jest złożona pod:

Najważniejsze informacje o stronie głównej,
Wywiady, a także kolumny,
Oceny produktu

Wayne Markley

Wayne Markley

Zasadniczo nie jestem wielkim fanem materiału fantasy. Nie unikam tego, ponieważ lubię Game of Thrones (wersja telewizyjna), a także bądźmy szczerzy, wszystkie komiksy superbohaterów są fantazją w tym czy innym rodzaju. Jednak pod względem prozy, a nawet komiksów, standardowa fantazja; Elfy, magia itp.; Nie wchodzę z wyjątkiem tych powieści graficznych, które po raz kolejny sprawdź dokładnie, jak głupi jestem, kiedy odrzucam gatunek spod kontroli. To garstka, bez wątpienia, wiele fantastycznych standardowych powieści graficznych. Te trzy zostały mi zasugerowane, a także poświęciłem czas na ich sprawdzenie, a także odkryłem, że jestem snobem. Uzbrojony w moją nową wiedzę, podzielę się swoimi przemyśleniami na temat tych książek. Plus pojawia się szybki ukłon w stronę najnowszej książki mojego preferowanego autora komiksu.

Poszukiwanie Ewilan

Poszukiwanie Ewilan Vol.1: Od jednego świata do jednego oparta jest na powieści Pierre’a Bottero, a także napisanego przez Liliana z Art Baldetti. Jest to pierwsza z serii francuskich powieści graficznych, które zostały zrównane z angielskim, a także opublikowane przez IDW pod ich etykietą Eurocomics. Jest to pełna kolor, w twardej oprawie, a także zawiera kilka najpiękniejszych kolorów, jakie kiedykolwiek widziałem. Kolory dodają tak wiele, jak wiele historii, której nie mogę nawet wyrazić słowami. Historia opowiada o 13 -letniej kobiecie, która podróżuje do równoległego wymiaru, w którym jest wyobraźnią (niezwykle potężna i wyjątkowa osoba z możliwościami, w tym magii, a także wizji). Nazywa się Camille na Ziemi, jednak w tym alternatywnym świecie ma na imię Ewilan. Ten nowy świat nazywa się Gwendalavir, a także pełen magii. Jej rodzice pochodzili z Gwendalavir, a także byli magami. Dołącza do niej to doświadczenie jej kumpla instytucji Salim, dzieciak, który lubi udawać, że jest znacznie trudniejszy niż on, para młodych i przypinających rycerzy, a także starego faceta w dążeniu do odkrycia, a także uratuj rodziców Ewilana. Ten pierwszy tom zaczyna się jako stosunkowo regularna opowieść w normalnej instytucji, jednak szybko zmienia bieg w ryczącą przygodę. Opisuje wystarczające, aby zainteresować Cię, ale pozostawia to wiele obaw, dlaczego, a także dokładnie tak, jak przybyła na Ziemię w pierwszej lokalizacji, a także dokładnie to, jak przechodzi od jednego świata do drugiego. Podczas gdy wiele koncepcji tutaj jest typowych dla opowieści fantasy, sztuka (i kolorowanie) podnosi tę książkę znacznie powyżej typowej historii tego typu. Byłem zahipnotyzowany, gdy odwróciłem się ze strony na stronę, czekając, aby zobaczyć, co nastąpi dalej. Ta książka jest ogólnym pakietem, ponieważ nie mogę się doczekać następnego tomu.

AMULET VOL. 8: Supernova

AMULET VOL. 8: Supernova to najnowszy rozdział tego wspaniałego legendarnego autorstwa Kazu Kibuishi. Choć minęły trzy lata, biorąc pod uwagę, że pojawił się tom siódmy, nie przegapił rytmu, gdy historia rozpoczyna się od początku kopnięcia, a także nie kończy się na ostatniej stronie. Ten tom koncentruje się na rodzeństwie Emily, ponieważ zajmuje centralne miejsce zarówno jako żołnierz, jak i lider. Podobnie jak jego siostra, jest piekła, że ​​ratuje rodzinę, pomimo troski matki. Jest świetna, a także długa scena pościgowa na rowerach, którą muszę przyznać, że nigdy wcześniej nie widziałem w komiksie. Nie można pominąć, Emily ma teraz jeszcze wyższą moc, ponieważ ostatecznie była Phoenix, a także odgrywa kluczową część historii, ponieważ ściga się na jej wnioski. Koniec nadchodzi, ponieważ ten wolumin ustawia tom dziewiąty, który będzie koniec tej serii. Przyznaję, że będę niefortunny, gdy ta seria się skończy, ponieważ zawsze dostarcza zabawną podróż ze wspaniałą sztuką, a także złożoną historią. Chociaż ta książka jest również pełna smoków, magii, książąt, a także innych standardowych fantazji, jest prawie całkowitym przeciwieństwem poszukiwania Ewilan. Konfiguracje są podobne, jednak wykonanie jest od siebie od siebie, mimo że oba są wyjątkowo dobrze wykonane na różne sposoby. Część różnic jest to, że Kazu Kibuishi wykorzystuje tonę wytwarzanych komputerowo uderzeń, a także technik z jego książką, która, choć piękna, wyglądają zupełnie inaczej niż ołówek, a także praca, którą odkryjesz w poszukiwaniu Ewilana. Zauważyłbym, że Amulet wraz z Bone to dwie bestsellerowe książki dla młodych nastolatków w sklepie detalicznym Westfield, w którym pracuję. Regularnie sugeruję AMULET rodzicom dla ich młodszego gościa (10, a także w górę), a także szczególnie dla dziewcząt, a także wszystkich, a także wracają do reszty serii. Jednak szczerze mówiąc, jest to fantastyczne zameldowanie dla każdego wieku, a nawet dla fanów niebędących fantasy, takich jak ja. Sprawdź to. Jest to pełny kolor, a także publikacjaIshed przez scholastyczne.

Wayward Vol. 1

Wayward jest ciągłym tytułem Picture Comics, a także napisany przez Jima Zuba (Zubkavich), a także narysowany przez Stevena Cummingsa. Działa już od trzech lat, a także ciekawą opowieść o nastolatce o imieniu Rori Lane, która przeprowadza się do Japonii tylko po to, by odkryć, że pochodzi z długiej linii „specjalnych” ludzi, którzy są w starożytnej walce z demonami jako Cóż, jak krasnoludzki. Historia dotyczy lokalizacji z Japonii do Irlandii, a także wszystkich lokalizacji pomiędzy nimi. Istnieje wiele zwrotów akcji, a także zakręty, które sprawiają, że historia jest interesująca, jeśli nie myląca czasami, jednak sztuka sprawia, że ​​wracam. Jest to wspaniała książka złożona z szybką działaniem. Moją jedyną sugestią byłoby sprawdzenie kolekcji (do tej pory jest pięć transakcji, a szóste nadchodzą te Boże Narodzenie, oprócz dwóch dużych książek w twardej oprawie), ponieważ historia jest czasem tak złożona, czytając pojedyncze komiksy z przerwami Biorą, mogą utrudnić śledzenie. Ogólne, choć jest to jeszcze jedna książka fantasy, która przyciągnęła mnie od czasu sztuki, jednak historia była tak świetna, że ​​wciąż wracałem. Ten, w przeciwieństwie do pierwszych dwóch, jest przeznaczony dla dojrzałych gości z powodu przemocy graficznej w czasie.

Moi bohaterowie zawsze byli ćpuna

Krótka przekierowanie moich dyskusji na temat fantasy komiksów, aby szybko wspomnieć o nowej grafice, która właśnie ukazała się, mój preferowany pisarz, który obecnie wykonuje komiksy, Ed Brubaker. Jego najnowsza książka jest z jego wieloletnim współpracownikiem Seanem Phillipsem, a także jest historią przestępstwa zawiniętą podobną historią z chmurą narkotyków. Nazywa się to moi bohaterowie zawsze byli ćpunami. Chodzi o dwóch młodych ludzi, którzy satysfakcjonują w zakładzie rehabilitacyjnym z wykorzystaniem leków, a także stwierdzili, że mają oni dużo typowe oprócz stosowania leków. To olśniewająca historia, która jest bardzo dobrze opowiedziana, wykorzystując najlepsze sztuczki Brubaker. Nie zamierzam wyrafinować i nie dostarczyć niczego, jak byłoby to równie proste, stwierdzając o wiele więcej. Wierzyłem, że zakończenie było nieco banalne, jednak była to naprawdę jedyna metoda, którą historia się zakończyła. Niezwykle zasugerowałem tę samodzielną powieść graficzną. Jest to pełna kolorowa okładka z Picture Comics.

To kończy moje palce, wpadając w światy fantazji w formacie graficznym. Niewątpliwie podobały mi się te książki, jednak jestem pewien, że dostępne są mnóstwo książek, które przeoczyłem przez lata, które są równie dobre. Chciałbym, żebyś mi powiedział, czym oni są! Można się skontaktować pod adresem mfbway@aol.com lub na Facebooku w Wayne Markley. Wszystkie wyrażone tutaj myśli są ściśle moje, a także nie pokazują myśli ani opinii Westfield Comics lub ich pracowników. Teraz zacznij wysyłać mi rekomendacje. a także zawsze…

Dziękuję Ci.

Leave a Comment