Vampirella#100 rozpoczyna noworoczny problem kamieni milowy świętuje dynamitowy wiek preferowanej horroru

Ta publikacja jest złożona:

Najważniejsze informacje o stronie głównej,
Komunikat prasowy

Vampirella Joe Jusko

8 października 2014 r., Mt. Laurel, NJ: Dynamite Home Entertainment z przyjemnością ujawnia wydanie Vampirella #100 w styczniu 2015 r., Olbrzyma spektakularnego spektakularnego, która obchodzi pierwszą setkę problemów z serii Dynamite Vampirella od czasu wprowadzonego w 2010 roku. Aby uczcić tę okazję, Dynamite wita Erica Trautmanna, Brandona Jerwy, a także Mark Rahner – trzej pisarze, którzy w ostatnich latach kierowali Vampirella – wraz z obecnym ciągłym pisarzem serialu (i centralnym gawędziarzem obecnego wampiralli: Feary Tales Miniseries) Nancy A. Collins. Wydawca również zaprasza horroru Tima Seeleya, aby po raz pierwszy wyciąć zęby z wieloma wytrzymałymi ikonami horroru branży komiksowej.

Vampirella jest kruczowłosy bohaterką, która pozostaje, nawet po 45 latach publikacji, jednej z wiodących kobiet w branży komiksowej, w niewielkiej części za zarządzanie postacią przez Dynamite Entertainment. Ponieważ niezwykle zdrowe odrodzenie Vampirella w 2010 roku, Dynamite opublikował dwa tomy serii miesięcznej, szereg miniserialu, a także jednorazowe specjały, a także crossovers z markami multimediami, a także rówieśników komiksowych. Franczyza Vampirella jest rajem zarówno dla pisarzy, jak i artystów z zamiłowaniem do makabry.

Okładka Vampirella #100 autorstwa Joyce Chin

Eric Trautmann, który wprowadził pierwszą wyprawę Dynamite do Vampirella Comics z dwudziestu wydatkiem, mówi: „To autentyczna przyjemność powrót do Vampirella, ale oczywiście jest to również trochę zniechęcające. Dla mnie Vampirella przetrwa, ponieważ łączy tak liczne aspekty horroru, humoru, patosu, tragedii, a także pozornej seksualnej apelacji, a także to zawsze wiele dla Internetu (nie wspominając o tym, że wnieśli historię wraz z historią razem z historią razem z historią razem z historią razem z historią praca jakiegoś poważnego talentu). To poczucie historii stało się punktem wyjścia do mojego wkładu w Vampirella #100 – próbując złapać ponadczasową wysoką jakość postaci, a także owinąć ją w ciepły koc folkloru. ”

Brandon Jerwa, który jest autorem osiemnastu problemów pierwszego tomu Vampirella (plus szereg dobrze przyjętych projektów spin-off), mówi: „Nie domyślam się, że kiedykolwiek skomponuję Vampirella; Zawsze podobała mi się postać, jednak po prostu nie wydawało się to typem koncertu, który byłby mi na drodze. Teraz chcę, żebym mógł ją komponować przez co najmniej jeden dziesięć lat. To naprawdę emocji, że rozumiem, że ja, a także dwaj z moich najlepszych dobrych przyjaciół, a także innych pisarzy (Eric Trautmann i Mark Rahner), w ciągu ostatnich kilku lat włożyłem znaczący wkład w świat Vampirella. Eric przywrócił ją jako pewną siebie, noszącą armani, potworny Hunter Monster-a także nie pamiętamy jego niesamowitej interpretacji Li’l Vampi-podczas gdy Mark faworyzuje przerażające crossover popkultury skinięcia głową i głowie, które ma skłonność dostarczane kilkakrotnie. Z mojej strony próbowałem promieniować trochę światła na elementach superbohaterów science fiction postaci, oprócz jej dziwnej obsady wspierającej. Mam nadzieję, że Vampirella #100 nie jest moim ostatnim tańcem z Mroczną kobietą, którą tak bardzo lubię, ponieważ czuję, że mamy przed sobą wiele więcej przygód. ”

Okładka Vampirella #100 autorstwa Cedric Poulat

Zastanawiając się nad swoim wyraźnym skoku w serii, Mark Rahner mówi: „Podoba mi się, że może istnieć tak wiele różnych interpretacji wampi, jak pisarze. Mój miał uczynić ją bezsensowną, zepsutych, śmiertelnie wampirów w satyrach innych wampirów popkultury, a także zabójców-Zmierzch, Buffy, True Blood, Dexter-wybór opowieści zebranych w ukąszeniach wampirelli. Zauważa, że ​​to, co jest z natury głupie w każdym, a także łzy je rozdzielone… jak szalony fałsz, który staje się niezwykle zacięty, a także niepokojący. Bez zepsucia większej ilości tego, co przygotowałem dla Vampirella #100, zmniejszę wskazówkę: BloodSucker satysfakcjonuje SeerSucker. ”

Obecnie projektant Revealded Chaos! Comics World (opublikowany również przez Dynamite), Tim Seeley dołącza do listy twórców Vampirella z spektakularnym #100. „Nie mogłem odrzucić historii wampirelli” – mówi. „Ona jest horrorami królewskiej! Moja historia koncentruje się na najwcześniejszych pochodzeniach Vampirella z wielką miłością! ”

Okładka Vampirella #100 autorstwa Tony’ego Fleecsa

„Jestem zachwycony i zaszczycony, że mogę wziąć udział w tym przełomowym wydarzeniu”, stwierdza Nancy A. Collins, której ciągła seria Vampirella została dobrze otrzymana przez krytyków. Wyjaśniony przez Geeked Out Nation jako „idealny dopasowanie” do tytułu, Collins przynosi „najlepszą ilość odwagi, jednocześnie podatną na (wampirella)”. Dynamite tak zachwycona, obchodzi postać, że poprosili ją, aby kierowała wampiremRella: Feary Tales Miniseries. Wydarzeniem wydarzenia Vampirella #100 jest oczywiste.

Oprócz pięciu pisarzy z serii, Dynamite wita artystów Francesco Mann, Dave Acosta, Eman Casallos, Jim Terry, a także Javier Miranda-Garcia, aby zaoferować upiorne środowisko, a także energię szaloną, dla której jest rozumiany seria. Dynamite będzie również świętować Vampirella #100 z szeregiem opcji osłony, w tym podstawową okładką Joe Jusko, wariantu okładki Joyce Chin, wariantu „bomby” Cedrica Poulata, a także „urocza” okładka członkostwa Tony’ego Under zarezerwowali dla tych hardkorowych fanów, którzy lokalizują przedporodowe w przedsprzedaży ze swoimi regionalnymi sprzedawcami komiksów.

Aby uzyskać sztukę, a także wiele informacji, odwiedź:

Leave a Comment